Home » ORGANISATIE

ORGANISATIE

Novak is stichting Novak, de serviceorganisatie die producten en diensten aan het mkb-accountantskantoor aanbiedt. De service- en de belangenorganisatie worden dagelijks ondersteund door de bureaumedewerkers van Novak.

Heeft u als lid een vaktechnische vraag of bent u op zoek naar kantoorondersteuning? Bel dan tijdens kantooruren (maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur) Novak DIRECT via 085-0220150 of maak gebruik van ons webformulier.

Voor algemene vragen (bijvoorbeeld over het lidmaatschap, opleidingen en facturen) is het bureaukantoor te bereiken via
070-3524002. Voor vragen kunt u ook een e-mail sturen naar novak@novak.nl.

Bureaumedewerkers

Bij het bureau van Novak zijn werkzaam:

  • Guus Ham, directeur, telefoon: 06-51186741, e-mail:  g.ham@novak.nl (aanwezig: maandag t/m vrijdag)
  • Nancy van der Hoeven, office manager, e-mail: n.vanderhoeven@novak.nl
    (aanwezig: dinsdag, donderdagochtend en vrijdag)
  • Nicolette de Waal, e-mail: n.dewaal@novak.nl (aanwezig: donderdag)
  • Kim Lohuis, medewerker communicatie, k.lohuis@novak.nl
  • Sharon Hotinga, medewerker marketing en communicatie, telefoon: 06-83526300, e-mail: s.hotinga@novak.nl,
    (aanwezig maandag t/m donderdag)
  • Helma Kerklaan, financieel-administratief medewerker, e-mail: h.kerklaan@novak.nl (aanwezig: donderdag en vrijdag)
  • Bouwe Algra AA, accountant, telefoon: 06-83521654, e-mail: b.algra@novak.nl (aanwezig maandag t/m vrijdag)
  • Remco Ruinemans RB, fiscalist, telefoon: 06-49735599, e-mail: r.ruinemans@novak.nl
  • Marcel Kurvers, projectmanager Novak Kwaliteitssysteem, telefoon: 06-48313390, e-mail: m.kurvers@2-advise.com (aanwezig: maandag en dinsdag)

Bestuur stichting Novak

Het bestuur van de stichting Novak bestaat uit:

 De kantoorfotografie op deze website is gemaakt bij Spaargaren Accountants te Amsterdam.