Home » Adviseurs Novak DIRECT

Adviseurs Novak DIRECT

Binnen Novak DIRECT werken wij met een team van adviseurs, allemaal specialisten op hun eigen vakgebied. Hieronder vindt u hun contactgegevens.

Accountancy (non-assurance)
Thijs van der Linden AA, telefoon: 06-83490532, e-mail: t.vanderlinden@novak.nl

Accountancy (assurance)
Bouwe Algra AA, telefoon: 06-83521654, e-mail: b.algra@novak.nl

Fiscaal
Mr. Richard van Rijssen, telefoon: 038-3760093/mobiel: 06-51285477, e-mail: rijssen@mrbelastingadviseurs.nl
Mr. Margré van Dongen, telefoon: 06-39790403, e-mail: dongen@mrbelastingadviseurs.nl
Website: www.mrbelastingadviseurs.nl

HRM
Drs. Wim Huurman, telefoon: 079-3313747/06-2060274, e-mail: wim.huurman@pilatusdam.nl.
Website: www.pilatusdam.nl

Kantoorondersteuning
Guus Ham, telefoon: 06-51186741, e-mail: g.ham@novak.nl

Management & Organisatie
Guus Ham, telefoon: 06-51186741, e-mail: g.ham@novak.nl
Marco Moling, telefoon: 06-26490789, e-mail: marco@accountax.nl

Novak Kwaliteitssysteem
Marcel Kurvers, telefoon: 06-48313390, e-mail: m.kurvers@2-advise.com
Website: www.2-advise.com.

AVG
André Kamps, telefoon: 050-5344574, e-mail: a.kamps@it-jurist.nl
Website: www.it-jurist.nl

Pensioenen
Theo Gommer, telefoon: 013-2070052/06-51449524, e-mail: theogommer@gommerpensions.nl
Kim Brands, telefoon: 013-2070052, e-mail: kimbrands@gommerpensions.nl.
Website: www.gommerpensions.nl

De vragen die u via Novak DIRECT stelt worden door bovenstaande deskundigen beantwoord.